Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігівській ОДА не платять зарплату працівникам


В управлінні капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, яким керує з квітня 2017 року  Богдан Нечепа і про якого ми вже писали, перестали виплачувати зарплатню працівникам управління в повному обсязі.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч на нараді 11 вересня зажадав від Нечепи вжити необхідних заходів у найкоротший термін щодо виплатити підлеглим зарплатні.

Нагадаємо, що Богдан Нечепа провів дивні «будівельні» тендери,  де виграють «його» фірми і які за роботу пропонують найвищі суми, ніж пропонують інші конкуренти.

Богдан Нечепа також добре «засвітився», коли його власна будівельна фірма ТОВ «Монтаж-Енергобуд» здійснювала ремонтні роботи у Чернігівській школі №11, де свого часу здобував освіту нинішній губернатор Чернігівщини Валерій Куліч. Після того ремонту з вини цієї будівельної організації рухнула стіна учбового закладу, а прибудований спортзал обвалився повністю.

На фото: Богдан Нечепа


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/