Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Білорусі з'явилися тисячі російських «зелених чоловічків»


У Самарі сторонні особи зафіксували на відео, як військовослужбовців Російської Федерації перевозять у товарних вагонах потягу.

Разом з «живою силою» у складі поїзду знаходиться і великий арсенал військової техніки. Як стало відомо, все це перекидається у сусідню Білорусь. Там, кажуть, очікується спільне військове навчання (РФ-РБ) у вересні.

Про це — у відео.

Таким чином, Російська Федерація продовжує нарощувати свої військові потужності біля кордону, в тому числі загострювати ситуацію на Півночі нашої країни.

Як зазначає видання trueua.info , за заявами воєнно-політичного керівництва Російської Федерації та Республіки Білорусь маневри «Захід-2017» плануються у вересні 2017 року. Вони переважно пройдуть на території Білорусі, відразу на 7 полігонах.

На стратегічні навчання, нібито, планують залучити війська загальною чисельністю, яка не буде перевищувати параметрів, що визначені Віденським документом 2011 року – тобто, не більше 13 тис. особового складу. Від РФ для участі в стратегічному навчанні планується залучення біля 3 тис. військовослужбовців та 280 од. техніки. Крім сухопутної складової угруповання залучатиметься авіація, в т.ч. 25 літальних апаратів з російської сторони.

У той же час, відомо, що для потреб міністерства оборони РФ відомство замовило 4162 залізничних вагони для перевезення військ та військових вантажів на територію РБ у 2017 році. І тут перша неточність, за розрахунками це набагато перевищує потреби в перевезенні заявленої на стратегічне навчання кількості особового складу і військової техніки).

Видання trueua.info проаналізувало пов'язані події для аналітичного узагальнення. Виходячи із матеріалів, які розміщуються користувачами соціальних мереж та відеохостингів, щодо переміщення військової техніки залізничним транспортом, а також руху колон військової техніки своїм ходом автомобільними шляхами на території РФ, випливає перша відповідь:

Реальна ціль навчань це – переміщення значно більшої кількості військової техніки та, ймовірно, аби в подальшому залишити її на території Білорусь.

Таку думку розділяють і представники  НАТО, а саме в інтерв'ю агентству Reuters  генерал-лейтенант Бен ХОДЖЕС заявив: «Є побоювання, що мова йде про «Троянського коня». У Росії кажуть, що це просто навчання, а потім всі сили будуть перекинуті в іншому напрямку».

З відео користувачів (на сторінках яких є описи до відео) чітко видно, яка техніка переміщується в регіонах РФ, для проведення навчань.

Як стало відомо TrueUA, опираючись на власні джерела, на Бубруйському летовищі, яке не використовується цивільною авіацією, розміщується більше 10 бойових літаків з розпізнавальними знаками РФ, обслуговуючий персонал та льотчики.

Невідомі військовослужбовці, озброєнні АК, несуть службу поблизу н.п. «Букча» (Білорусь), та інструктують громадян РБ про нерозголошення відомостей відносно збройних формувань, кількості військовослужбовців, маневрів та інших даних стосовно військової тематики, та переміщення військ на території РБ.

В тил РБ до 10 км від н.п. Глушкевичі військові не пускають до лісу місцеве населення. На даній ділянці спостерігалась колона військової техніки. А в м. Барановичі явно збільшилась кількість літаків-винищувачів з російськими прапорами. Про це повідомляють очевидці.

Також спостерігалась велика кількість (до 1000 осіб) військовослужбовців без розпізнавальних знаків.

Вам нічого не нагадує ситуація із «чоловічками» без розпізнавальних знаків???


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/