Вторник, 25 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Тиловий фронт Ічнянщини відправляє вантажі в зону АТО

Тиловий фронт Ічнянщини відправляє вантажі в зону АТО


Із перших днів війни на Донбасі благодійна організація «Тиловий фронт Ічнянщини» відправляє вантажі в зону АТО. От і нещодавно волонтери відправили вантаж на фронт із гуманітарною допомогою – в 58 мотопіхотну бригаду, де служать наші земляки-ічнянці Людмила Бриця, Олег Молібог та Олексій Гармаш.

Депутат Чернігівської обласної ради Віктор Кияновський не тільки надав транспорт для доставки вантажу, а й молочну продукцію Ічнянського заводу сухого молока та масла і перерахував кошти на закупівлю всього необхідного. Активно долучилися і допомогли Олександр Сенчик, воїн-афганець Микола Каплюк, Сергій Шульга, працівники Качанівського національного заповідника, спілка бджолярів Ічнянщини, пенсіонери – з Ічні Литвиненко Надія Кирилівна, з с. Хаєнки Котко Надія Пантеліївна. Вантаж – це обігрівачі, матраци, ковдри, валянки, сало, курятина, домашня консервація, мед, картопля…

Учні школи № 4 передали листи воїнам малюнки та обереги-іграшки, виготовлені своїми руками. Повіз допомогу на фронт водій Леонід Яровий, а супроводжував Ігор Денисенко.

А ще повезли волонтери гуманітарну допомогу – продуктові набори та картоплю від депутата Ічнянської ОТГ Григорія Наталухи жителям одного з сіл Луганської області, де дислокується медична рота 58 ОМБр, в якій служить Людмила Бриця. В цьому селі живуть тільки старенькі люди, яким нікуди їхати та й здоров'я не дозволяє. Більшість мешканців покинули це село і виїхали хто куди. У селі немає ні магазину, ні медпункту. Пусткою стоять покинуті домівки. Тому зі сльозами на очах старенькі приймали подарунки і щиро дякували, що їх не забули. А ще щиро, від усієї душі дякували тим, хто надав допомогу і все це привіз їм. Теплим словом відгукувалися вони і про військових медиків, які завжди приходять на допомогу і лікують їх.

Ми добре розуміємо, що така підтримка – дуже потрібна, тож і надалі активно допомагатимемо нашим захисникам України!

 

Ніна Кошмар,

голова БО «Тиловий фронт Ічнянщини»


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/