Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Центр розвитку самоврядування посилюватиме реформи децентралізації


28 квітня 2017 року відбудеться урочисте відкриття офісу Чернігівського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», який було створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Установа «Центр розвитку місцевого самоврядування» (ЦРМС) – недержавна неприбуткова організація, створена з метою сприяння зміцненню спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному та місцевому рівнях.

Регіональні центри почали своє становлення в грудні 2016 року.

Основними завданнями регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування є підтримка реалізації регіональної політики та реформи децентралізації.

Реформа децентралізації на Чернігівщині набрала невпинних обертів: діє 16 об’єднаних територіальних громад, на вибори очікують ще 9 громад, об’єднавчі процеси охопили більшу частину території області.

І основним завданням сьогодні для регіонального центру розвитку місцевого самоврядування спільно з владними та представницькими інституціями є робота по посиленню місцевого самоврядування!

Участь у офіційному відкритті Чернігівського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування братимуть:

Керівництво Програми «U-LEAD з Європою», керівники Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської обласної ради, представники об’єднаних територіальних громад Чернігівщини тощо.

Початок заходу, який є відкритим для журналістів, – об 11-й годині.

Офіційна частина заходу передбачає проведення прес-брифінгу та круглого столу з питань перебігу процесів децентралізації в регіоні, які відбудуться у приміщенні регіонального центру за адресою: м. Чернігів, вул. Святомиколаївська, 12-А, перший поверх.

Для акредитації представників ЗМІ просимо надіслати свої дані прес-службі Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку («U-LEAD з Європою») на адресу pr@u-lead.org.ua, телефон для довідок: (098) -232-77-02.

Ірина Кудрик

директор Чернігівського відокремленого підрозділу установи  «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/