Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Цього літа Туреччина не прийматиме туристів із Росії

Цього літа Туреччина не прийматиме туристів із Росії


Туреччина в червні не прийматиме туристів із Росії та інших країн з великою кількістю випадків коронавірусу, заявив глава міністерства охорони здоров'я республіки Фахреттін Коджа.

«Сезон ми почнемо тільки з внутрішнього туризму. Не думаю, що протягом сезону у нас буде більше 20% іноземних туристів від їх загальної кількості. Будемо дивитися, як йдуть справи в тих країнах, звідки ми чекаємо туристів. У червні ми не думаємо приймати туристів із Росії та інших країн, де все ще багато випадків зараження коронавірусом», — передає РІА «Новості»слова Коджі.

За його словами, громадяни Туреччини, які планують поїздки по країні повітряним і залізничним транспортом, повинні будуть отримати від влади QR-код за допомогою мобільного додатку.

«Для здійснення подорожі в умовах пандемії розроблено мобільний додаток. Через нього можна буде отримати спеціальний код. Якщо у людини є ризик зараження, схвалення щодо його поїздки видано не буде. Це робиться для того, якщо згодом людина буде заражена, за ним легко можна буде простежити», — зазначив Коджа.

Уточнюється, що використання цього коду істотно полегшить життя найближчим часом.

«Цей код забезпечить надзвичайно безпечну подорож. Будуть потрібні документи, які свідчать про те, що під час поїздки людина не представляє ризику для оточуючих в транспорті», — підсумував глава мінохоронздоров'я Туреччини.

Раніше Туреччина оголосила відкритим в'їзд громадянам понад 30 країн, в тому числі Росії, з 20 травня з метою проходження лікування в медустановах, а також скасувала обов'язкову ізоляцію в обсерваторах для туристів.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/