Среда, 15 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Тривожна кнопка» ? дієвий захист від злочинних посягань


ohorona - копияЗ метою запобігання злочинним посяганням на автозаправні станції як профілактичний захід управління Державної служби охорони при УМВС нагадує: подбайте про надійний захист даних установ.

Як показує практика, технічно незахищені заклади підштовхують злочинців отримати «легку» здобич і таким чином поповнити свій бюджет. За своєю специфікою роботи АЗС працюють цілодобово, тому левова частка крадіжок нерідко припадає на нічний час. Погодьтеся, коли грабіжники вимагають кошти, немає змоги зателефонувати в міліцію й повідомити про обставини події. Але  в цьому випадку на допомогу приходять «тривожні кнопки», за допомогою яких ви без привернення уваги злочинця можете викликати наряд міліції.

Чернігівські охоронці в дії. Фото редакції "БХ

Чернігівські охоронці в дії. Фото редакції "БХ

Так, нещодавно один з подібних випадків стався в Чернігові. Близько 22-ї  години на пульт централізованого спостереження ДСО надійшов «тривожний» виклик із однієї з АЗС. На місце пригоди було оперативно направлено наряд групи затримання. Прибувши на місце виклику, до міліціонерів звернулися працівники автозаправної станції з проханням вжити заходів до невідомого чоловіка. Перебуваючи напідпитку, той чіплявся до персоналу, нецензурно висловлювався, а на прохання покинути територію почав реагувати агресивно. Отож, щоб запобігти подальшим протиправним діянням, працівники і натиснули «тривожну» кнопку.

Для прийняття відповідного рішення правопорушника було доставлено до міського відділу міліції.

Ірина БОНДАРЧУК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/