Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Триденна поїздка на схід


Свобода223 лютого активісти та очільники Прилуцької міської та районної організацій Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Іван Тютюнник та Юрій Щербина разом із місцевими волонтерами повернулися з триденної поїздки на Донбас. Націоналісти відвідали шість підрозділів та доправили чергову допомогу бійцям, які героїчно воюють в Донецькій області.

Всі територіальні громади Прилуччини, що на Чернігівщині, установи та організації району долучилися до акції «Посилка воїну АТО на Масляну».

Відправку формували зі страв традиційної домашньої кухні (млинці, вареники, різноманітні солодкі гостинці), теплих речей, ковдр, матраців та маскувальних сіток, сплетених в ході акції «зав'яжи стрічку». До посилок були вкладені листівки, малюнки та обереги, виготовлені школярами району. Кожна посилка була підписана теплими словами та найкращими побажаннями для наших воїнів.

Свобода1

Перед поїздкою відслужили молебень за подорожуючими. Виконував благословення настоятель собору Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ КП) отець Віталій Юрочко.

За період поїздки націоналісти відвідали бійців шести батальйонів серед них і свободівців у батальйоні «Січ».

Свобода4

— Бійці вдячні за нашу підтримку, адже кожна посилка – це знак того, що про них пам'ятають, піклується, що вони не залишені напризволяще. Ці хлопці кожного дня дивляться в очі смерті, ризикують власним життям і їм потрібно знати, що це все недарма, що вдома вірять в них та в перемогу. У забутому державою краї, де точиться війна, наші захисники щоденно стикаються з занедбаним побутом та безглуздими наказами командирів, тому підтримувати їх бойовий дух є обов'язком тих, хто зараз не на передовій. Ніхто не має права відгороджуватися від подій на сході нашої країни, адже просто зараз гартуються справжні українські воїни та справжня вільна Україна. Саме зараз кожен повинен вирішити, чи бути господарем на своїй Богом даній землі або бути рабом, – зазначив керівник Прилуцької районної організації ВО «Свобода» Юрій Щербина.

Свобода3jpg

Близько п'яти тон різноманітної допомоги доставили цього разу в район Маріуполя, Волновахи та Дебальцевого.

Свобода6

— Більш всього бійці радіють дитячим подарункам. Передусім беруть їх, ретельно вивчають та зберігають у спеціально відведеному місці. Ми зустріли справжніх героїв, на прикладі яких необхідно виховувати наших дітей. Попри недолуге керівництво держави, незрозумілу гру міністрів та офіцерів хлопці не втрачають настрій та вірять у перемогу, – повідомив керівник Прилуцької міської організації ВО «Свобода» Іван Тютюнник.

Ольга МИНЕНОК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/