Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Тренінги з дій в нештатних ситуаціях провели спецпризначенці Чернігова

Тренінги з дій в нештатних ситуаціях провели спецпризначенці Чернігова


Напередодні чергової ротації спецпризначенці роти «Чернігів» провели тактичні навчання, інформують в секторі громадських зв'язків поліції Чернігівщини.

Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» перед відрядженням до Маріуполя підвищують навички вогневої, тактичної і медичної підготовки.
Кожні два місяці поліцейські роти «Чернігів» вирушають на Донбас до зони проведення операції Об’єднаних сил.

В Маріуполі чернігівці несуть службу і охороняють стратегічні об’єкти, патрулюють місто, беруть участь в операціях, які проводять військові та спецслужби, здійснюють пропускний режим на блокпостах.
Коли ж бійці повертаються додому, то також не сидять без діла. Коротка відпустка — і знову на вулиці рідного Чернігова охороняти публічний порядок.
За словами заступника начальника ГУНП в Чернігівській області полковника поліції Олександра Потапенка, керівництво Головного управління Нацполіції та управління кадрового забезпечення розробили план комплексних навчань для спецпризначенців, щоб поліцейські постійно підвищували рівень бойової підготовки.
В ході гібридної російсько-української війни ворог, не криючись, використовує найпідступніші методи, тому, як розповів начальник управління кадрового забезпечення поліції Чернігівщини Віктор Шанський, досвідчені інструктори відділу професійного навчання вчать бійців за ледь помітними деталями відчувати небезпеку й розрізняти звичайних громадян від замаскованих диверсантів та провокаторів.
Аби наблизити навчання до реалій Донбасу, організатори після стрільб одразу «кинули» бійців на імпровізований блокпост, де поліцейські мали відпрацювати модель поведінки під час перевірки документів у агресивного водія. Складність задачі полягала у необхідності поводитися з умовним водієм чемно та культурно, водночас поліцейський мав домогтися виконання законних вимог.
Після «блокпосту» бійці відпрацювали навички надання першої медичної допомоги в польових умовах. Правоохоронці повинні мати практичні знання з порятунку життя побратимів та навичок евакуації за будь-яких умов.
Управління кадрового забезпечення впевнене, що подібні тренінги допоможуть бійцям краще почуватися та орієнтуватися в нештатних ситуаціях, яких на війні вистачає.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/