Понедельник, 9 20 декабря19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Тінь Марії — у Чернігові


Тінь МаріїВ перший день весни в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Григорія Галагана актори-аматори  театрального проекту «Мистецтво в серця» продемонстрували глядачам виставу-молитву «Тінь Марії» за творами Ліни Костенко.  Режисер — Ілона Троцька. 

Вистава присвячена останнім подіям в Україні. Вистава як молитва за тими, хто віддав своє життя за нашу свободу; молитва за живими, які оберігають священний вогонь народної революції; молитва за ще ненародженими, які будуть жити в прославленій, незалежній і здобутій у жертовній боротьбі державі…

— Ніхто не думав, що такі часи, як зараз, в Україні колись настануть, — поділилася думками режисер вистави Ілона Троцька (більш детально — на відео у сюжеті №3). —  Створенням цієї вистави хотіла нагадати ще раз людям: хто ми є? І неважливо, чи був там, на Майдані, хтось з рідних та знайомих — всі вони наші рідні й знайомі... Ще за кілька годин до початку вистави я своїм дівчатам сказала: "Неважливо, скільки глядачів прийде на нашу виставу — у нас є свої гдядачі: ті, хто поліг за нашу рідну країну..."

У відео нижче можете ознайомитися з фрагментом вистави й стислою розповіддю про створення вистави-молитви режисера Ілони Троцької.

Більше відеофрагментів вистави — тут: http://www.sknews.net/u-chernihovi-vidbulasya-vystava-molytva-tin-mariji/


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/