Понедельник, 13 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Термінова заява «Батьківщини» щодо арешту Корбана

Термінова заява «Батьківщини» щодо арешту Корбана


Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» занепокоєне затриманням голови партії «УКРОП» Геннадія Корбана.

«Батьківщина» не є політичним партнером партії «УКРОП». Наші погляди не збігаються у різних питаннях. Окрім того, ми категорично проти поєднання бізнесу з політикою.
Проте арешт голови партії «УКРОП», яка на місцевих виборах пройшла в декілька обласних рад, тоді, як досі не покарані ті, хто розстрілював Майдан, хто займався масштабною корупцією в часи Януковича, – виглядає як вибіркове правосуддя та політичні переслідування.
За нашою інформацією, зараз тривають обшуки в народних депутатів, які входять до партії «УКРОП», що є неприпустимим та суперечить закону.
Такі дії проти політичної сили викликають в суспільстві багато запитань, що наразі залишаються без відповіді.
У зв’язку з цим ВО «Батьківщина» вимагає, щоб Генеральний прокурор та голова Служби безпеки України прибули у вівторок на пленарне засідання Верховної Ради України. Вони мають проінформувати народних депутатів і суспільство про підстави затримання голови партії «УКРОП» Геннадія Корбана і довести відсутність політичного підтексту в діях силовиків.
ВО «Батьківщина» завжди захищала й надалі захищатиме демократичні цінності в Україні, невід’ємною частиною яких є свобода політичної діяльності та вільного вираження політичних поглядів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/