П’ятниця, 25 Травень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Танкісти та артилеристи стануть масажистами. Відео

Танкісти та артилеристи стануть масажистами. Відео


За підтримки норвезького уряду шістдесят п’ять українських військових, учасників бойових дій  та членів їх сімей протягом двох місяців відвідували курси перепідготовки за цивільними спеціальностями: комп’ютерного веб-дизайну та готельно-ресторанного бізнесу.

Дружні українсько-норвезькі стосунки постійно розвиваються з часів незалежності України, а проект військової перепідготовки загалом триває вже не один рік.

Цього року курси проходили в Чернігівському національному технологічному  університеті. Днями слухачі курсів отримали дипломи про навчання. На відміну від минулорічних курсів, які обмежувалися лише однією спеціальністю − «Інтернет-технології в бізнесі та WEB-дизайн», цього разу слухачі опановували ще одну, не менш цікавішу − «Готельно-ресторанний бізнес».

Проект підготовки військовослужбовців та членів їх сімей є дуже важливим як для норвежців так і для українців.

На майбутнє, координатори проекту планують розширювати свою діяльність та організувати підготовку масажистів-реабілітологів.

Для самих слухачів отримані знання стали дуже корисними та цікавими.

В урочистій обстановці випускники отримали дипломи про перепідготовку, а творчі  колективи подарували їм свої музичні вітання.

Тож слід сподіватися, що вже незабаром слухачі  зможуть впровадити свої проекти в життя та знайти собі гідну роботу на ринку праці.

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/