Суббота, 27 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Систему інтернатів для дітей реформуватимуть

Систему інтернатів для дітей реформуватимуть


Діти мають виховуватися в сім'ях або в умовах, наближених до сімейних. Систему інтернатів, яка дісталась у спадок, треба змінювати. Умови для розвитку дітей мають сприяти їхньому всебічному розвитку.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук 5 грудня на засіданні Координаційної ради реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Уряд збільшив виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до 2,5 та 3,5 (для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів на дитину. На 2020 рік закладено аналогічні кошти.

Сьогодні 106 тисяч українських дітей живуть і навчаються в інтернатах, лише 6 тисяч із них – сироти, а інші мають хоча б одного з батьків. З різних причин вони вирішили віддати своїх дітей в інтернат.

Цим питанням було присвячене перше розширене засідання Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, що відбулося 5 грудня 2019 р.

Пряма мова:


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/