Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Свято, яке спрямоване на підняття духу бійців, відзначили у Чернігові


У Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних программ відбулися урочистості з нагоди Дня прикордонника.

До присутніх звернулися як представники влади так і громадськості, а також прикордонники.

Охорона кордонів завжди було завданням, актуальним для будь-якої країни. І для нашої Вітчизни безпека – центрове питання у подальшій розбудові незалежної України.

Сьогодні прикордонникам доводиться не лише виявляти контрабандистів та інших осіб, які порушують приписи та встановлені норми в державі, а й вживати ефективні заходи щодо забезпечення цілісності та непорушності українських кордонів.

День прикордонника − свято спрямоване на те, аби підняти дух бійців, які виконують свій обов'язок перед державою.

Про прикордонні війська цього дня говорили дуже багато, адже нашим прикордонникам доводиться брати й безпосередню участь у російсько-українській війні на Сході країни, відновлюючи мир і спокій у державі.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих від російської зброї, серед яких старший прапорщик прикордонної служби чернігівець Ігор Нешко.

Благословив усіх на добрі справи в ім’я суверенітету нашої країни настоятель храму Святої Катерини Отець Роман.

З нагоди професійного свята прикордонники отримали нагороди від обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, Державної прикордонної служби України, Північного регіонального управління та Чернігівського прикордонного загону.

Завершились урочистості яскравим концертом артистів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/