Среда, 15 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Своїми руками. Жива огорожа... з квітів


Вейгела11На подвір’ї Олени Петрівни Бондаренко, що проживає у приватному секторі Олександрівка в Чернігові — розкішний внутрішній двометровий штахетник із блідо-рожевими бутонами квітів.

Цікавлюся — що ж це за краса така? А жіночка, замешкавшись трохи з відповіддю, розповіла:

— Не тільки ви цим інтересуєтесь. Хто приходить до нас — усі питають. Це — вейгела квітуча. Вона, як ви бачите, дуже розкішна.

А до того ж ця рослина виступає своєрідним прекрасним живоплотом. А що? Відмінно замінить паркан і надасть особливого естетичного вигляду будь-якому подвір’ю або ділянці.

Олена Петрівна розповіла, що цвітуть ці квіти з травня і аж по липень. Кущ добре розвивається на сонці, але і півтінь не стане перешкодою для зростання, правда, в такому випадку, про що зазначає господарка квітучого подвір’я, рослина гірше цвіте. І ще одне. Якщо дорослі рослини добре переносять посуху, то для молодих буде потрібний полив.

— А як чи з чого розводять цю рослину? — запитую.

— Купуючи, слід вибирати контейнерні рослини, які можна садити в ґрунт уже з початку квітня і продовжувати до кінця вересня, — ділиться досвідом господарка. — Помітила, що при нестачі вологи рослина може вражатися попелицею. Шкідливі комахи починають висмоктувати з молодих пагонів і листя рослинні соки. Щоб не допустити появи шкідників, необхідно поливати кущ у посушливу погоду, а комах змивати потужним струменем води.

Сергій ВІТЕР


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/