Понеділок, 15 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Своїм захисникам школярі відправили на Схід України новорічні подарунки

Своїм захисникам школярі відправили на Схід України новорічні подарунки


22 грудня 2017 року відбулася зустріч зі школярами у м.Бобровиця Чернігівської області.

Вже вкотре колектив Бобровицької загальноосвітньої школи №2 допомагає бійцям, які захищають Україну від збройних посягань кремлівських загарбників та їх наймитів на Сході нашої держави.
Аби до кожної оселі прийдешній Новий рік завітав з миром, ми повинні завдячувати наших бійцям-захисникам, які боронять наші кордони від зазіхань імперського ворога.
Тож аби кожен із захисників відчув частину нашого тепла, піклування та вдячності, учні, батьки, вчителі та працівники Бобровицької школи зібрали новорічно-різдвяні пакунки-подарунки для наших бійців. Тут і чай, кава, цукор, крупи, олія, консерви, шоколадки, цукерки, печиво, бинти, марля, вата, засоби гігієни та найголовніше — дитячі листи та малюнки. Також передали для потреб бійців 100 грн.
Бобровиця-школа №2-1
Дуже дякую всім, хто приєднався до збору допомоги нашим Захисникам! Дякую за Вашу постійну підтримку!
Вже в понеділок, 25 грудня, гостинці від школярів та небайдужих бобровиччан, зібрані з любов'ю та вдячністю, відправлені нашим Захисникам!
Тетяна Даруга, волонтер


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/