Неділя, 16 Грудень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Свої «послуги» посадовець оцінив у 5 тисяч гривень

Свої «послуги» посадовець оцінив у 5 тисяч гривень


Посадовець на Чернігівщині задумав збагатитися, використавши передвиборчий процес. Про це повідомили редакцію в прес-службі СБУ в Чернігівській області.

Посадовець користувався тим, що у керівників виборчих штабів окремих політичних сил виникли проблеми з набором потрібної кількості офіційних спостерігачів. Зловмисник сприяв у поданні до виборчої комісії заяв про реєстрацію спостерігачів на майбутніх місцевих виборах. Свої «послуги» він оцінював у 5 тисяч гривень.

DSC_0002 1Співробітники Управління СБ України у Чернігівській області затримали хабарника після одержання незаконної винагороди в 3900 гривень від заступника начальника районного штабу однієї з політичних партій.

33 1Відповідно до відкритого кримінального провадження за ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Прес-група Управління СБ України  в Чернігівській області звертається до громадян. Служба нагадує, що в Управлінні діє телефон «гарячої лінії»  (0462) 676-208, за яким цілодобово можна повідомляти інформацію щодо порушень під час підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня. Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством будуть прийняті відповідні рішення.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/