Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Суддя Маргарита Васильєва звільнила обвинувачених у масових вбивствах

Суддя Маргарита Васильєва звільнила обвинувачених у масових вбивствах


Київський Апеляційний суд під головуванням судді Маргарити Васильєвої 28 грудня 2019 року «на прохання» Гепрокурора Руслана Рябошапки звільнив із СІЗО трьох беркутівців, яких обвинувачують у масових розстрілах людей.  

Київський апеляційний суд (окрім головуючої, ще два судді Віктор Габрієль, Анатолій Орел) відпустив з-під варти ексбійців спецпідрозділу «Беркут» Олега Янішевського, Сергія Зінченка і Павла Аброськіна, підозрюваних у розстрілах Небесної Сотні.

Скандальне рішення було ухвалено на засіданні 28 грудня в рамках підготовки до обміну полоненими між Україною і Росією. У залі скандували «Ганьба!»

Під СІЗО, де перебували підозрювані, зібралися противники їх видачі в рамках обміну «Л/ДНР».

Під час процесу стало відомо про те, що генеральний прокурор України Руслан Рябошапка замінив групу прокурорів у рамках резонансної справи щодо ексберкутівців. Після цього прокурори Олексій Донський, Ігор Земсков, Яніс Симонов і Денис Іванов покинули залу суду.

Симонов зазначив, що про постанову про заміну дізнався тільки 28 грудня, а Донський вибачився перед стороною потерпілих та суду.

«Перед тим, як покинути зал, ми б хотіли вибачитися перед потерпілими і судом за цю ситуацію і сказати, що нам за все це дуже-дуже соромно. Спасибі», – сказав він.

Крім того, сторона звинувачення зачитала вимогу Рябошапки про зміну запобіжного заходу, оскільки всі фігуранти гучного розслідування включені в списки на обмін.

Нагадаємо, так звана «омбудсменка ДНР» Дар'я Морозова заявляла, що сім'ї колишніх спецназівців «Беркуту», а також фігурантів справи про події 2 травня в Одесі нібито самостійно попросили терористів «ДНР», щоб ті включили згаданих осіб до списків на обмін полоненими.

Справи Майдану

Cуд відпустив з-під варти ексберкутівців, яких звинувачують у розстрілах на Інститутській — вони перебувають у списках на обмін

Опубліковано hromadske.ua Субота, 28 грудня 2019 р.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/