Воскресенье, 19 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Студенти обговорили необхідність енергоефективності в Чернігові


Інтерактивний тренінг «Енергозбереження що і від кого залежить» відбувся 10 жовтня на базі Чернігівського національного технологічного університету. Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 студентів університету.

Обговорення з елементами інтерактивного заняття, а також подальший аналіз інформації проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець. Вона зробила акцент на використанні альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів та на участі кожного особисто в цьому процесі.

«Студенти мають концентрувати увагу не тільки на організації власного дозвілля, а й на важливих сьогодні питаннях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги сьогодні, в майбутньому можна отримати небайдужих громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо – ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – наголошує Наталія Висіканець.

Учасники заходу досліджували особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та персональний внесок кожного громадянина. Після отриманої інформації студенти змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.

На завершення активного обговорення питань енергозбереження, присутні на заході студенти отримали інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Повернувшись з тренінгу, вони зможуть показати їх своїм друзям та батькам.

Марія Стронська


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/