П’ятниця, 19 Жовтень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Стало відомо, на скільки підвищать зарплати лікарям

Стало відомо, на скільки підвищать зарплати лікарям


У разі прийняття медичної реформи стартова зарплата лікарів складе 18 000 гривень.

Про це повідомила заступник голови парламентського комітету з питань охорони здоров'я Тетяна Донець, пише gazeta.ua посилаючись на «Обозреватель».

«У законопроекті чітко прописані зарплати лікарів. Вони будуть складати 250% від середньої заробітної плати на липень місяць поточного року. Тобто, якщо медреформу візьмуть, то стартова зарплата лікарів складе 18 тис. гривень. Підкреслюю, що це базова зарплата. Якщо ми, наприклад, говоримо про хірурга, то ця сума набагато більше», — зазначила Донець.

За її словами, гроші на таке підвищення в уряді є.

«Медреформа передбачає збільшення витрат на медицину майже в два рази», — підсумувала нардеп.

Нагадаємо, що представництво Євросоюзу в Україні закликало Верховну Раду прийняти вже на цьому тижні необхідні для реформи охорони здоров'я законопроекти — №6327 і №6604.

В ЄС наголосили, що прийняття цих законів дозволить активізувати зміни в системі, зробити належну систему охорони здоров'я доступною для всіх громадян, одночасно підвищуючи її прозорість і ефективність.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 БІЛА ХАТА Чернігівська інтернет-газета
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/