Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Стало відомо, чому підприємства Ахметова привласнила окупаційна влада


Підприємства Ахметова почали трясти після того, як він не поступився Кремлю.

Про це в ефірі нового Інтернет-каналу «КУБ» prm.global заявив 2 червня ц.р. політолог Тарас Березовець.

Відповідаючи на запитання журналіста Євгена Кисельова про розстановку політичних сил в нових умовах і, зокрема, про новий вплив Опозиційного блоку, політолог відповів, що Рінат Ахметов може очолити цю політсилу, але сам в нардепи не піде. Для нього досить буде мати своїх впливових людей в цій течії.

Також Березовець зазначив, що Ахметову Кремль пропонував залишити квоту в Опозиційному блоці для Віктора Медведчука, але Ахметов категорично відмовився. Після цього почалася активна кампанія з залякування і попередження українського політика та бізнесмена, який, як підкреслив Березовець, знаходиться в дружніх стосунках з Порошенком, Гройсманом, Яценюком... Саме після відмови Ахметова Кремлю, почався масований обстріл Авдіївки, в результаті якої дуже сильно постраждав коксохімічний завод, що належить Ахметову. Також на окупованій Росією частині України на Донбасі почався, як відомо, процес щодо націоналізації ахметівських підприємств.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/