Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Справжні артилерійські бої відбуваються на Чернігівщині. Відео


Підійшов до фінішу третій відбірковий етап змагань на кращу артилерійську батарею українських військ. Під час змагань, які відбуваються на Чернігівщині, визначають переможців у Сухопутних військах. У суперництвах беруть участь чотири різні артилерійські системи.

Активні дії артилерійських підрозділів розпочались ще 11-го жовтня о третій годині ранку, коли за сигналом тривоги дві конкурсні батареї отримали тактичне завдання та висунулись у зазначені умовно бойові райони.

Найкраще поки що справляється з усіма завданнями  44-та бригада. Оце найголовніші наші конкуренти, — зазначає Данило Омельчук — командир гармати 26-ї артбригади. — Вони і в технічній частині набрали добрі бали і з фізичної підготовки в них дуже хороші бали. Але — чим сильніший супротивник, тим цікавіше грати.

Інтрига тримається до кінця — на завершальному етапі змагань артилеристи вирішують комплексне завдання. 

Це шість завдань пов'язаних між собою. Якщо зробити помилку в будь-якому одному завданні врешті-решт останнє завдання буде вирішене невірно, — пояснив Олександр Вахнін — суддя конкурсу.

Фінал конкурсу артилерійських батарей Збройних Сил України пройде у Київській області наприкінці жовтня.

Олександр Штупун


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/