Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Спільний представницький орган сформований у Чернігові

Спільний представницький орган сформований у Чернігові


11 липня відбулося засідання президії Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області.

Одним з питань порядку денного було затвердження Угоди про створення Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні між обласною Федерацією та Територіальним форумом профспілкових організацій (ТФПО) Чернігівської області.

Рішення було продиктовано виконанням вимог Законів України «Про соціальний діалог в Україні», «Про колективні договори і угоди», а також прагненням до вироблення та реалізації узгодженої консолідованої позиції профспілкової сторони у колективних переговорах по укладанню Регіональної угоди на новий термін.

профспілки
Спільний представницький орган був сформований у складі 11 представників (ФПО — 10 осіб, ТФПО — 1 особа).

Головою Спільного представницького органу рекомендовано обрати Ігоря Москаленка, голову Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, заступником — Павла Потапка, голову Чернігівської обласної організації Профспілки працівників охорони здоров'я України, секретарем – Тамару Назіну, завідуючу відділом соціально-економічного захисту ФПО.

Від Територіального форуму профспілкових організацій Чернігівської області до складу СПО увійшов голова організації Сергій Павленко.

профспілки1 профспілки3Своїм рішенням президія ФПО уповноважила голову Федерації Ігоря Москаленка підписати відповідну Угоду про створення Спільного представницького органу репрезентативних профспілок на територіальному рівні, яка була підписана на спільному засіданні СПО головами двох територіальних профоб'єднань.

Віталій Копиш


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/