Вторник, 13 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Спецпалату для взятих під варту осіб у Прилуках привели до ладу

Спецпалату для взятих під варту осіб у Прилуках привели до ладу


За втручання Прилуцької місцевої прокуратури відремонтовано спеціальну палату для лікування затриманих та взятих під варту осіб.

На виконання вказівки Прилуцької місцевої прокуратури адміністрація КНП “Прилуцька міська центральна лікарня” привела спеціальну палату для лікування затриманих та взятих під варту осіб у відповідність до вимог чинного законодавства України щодо матеріально-побутового забезпечення і медичного обслуговування утримуваних осіб.
В січні поточного року місцева прокуратура провела перевірку стану спецпалати, виявила низку порушень і внесла документ реагування.
За інформацією Прилуцької місцевої прокуратури, на сьогодні адміністрацією медичного закладу вказівку прокуратури виконано. Зокрема проведено поточний ремонт приміщення (повна заміна підлоги, ремонт стін, панелей їх фарбування, технічне обслуговування систем водопостачання та водовідведення). А також здійснено технічне обслуговування електромережі, відповідно до додержання протипожежних норм.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/