Субота, 17 Листопад 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Служба захисту прав споживачів сприяє поверненню коштів за неякісний товар

Служба захисту прав споживачів сприяє поверненню коштів за неякісний товар


За сприяння Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області споживачам повернули понад 1000 грн.

А саме:

  • 900 грн отримав назад споживач, що купив телефон на торговій точці Центрального ринку. Пристрій не відповідав заявленим параметрам в паспорті на товар.
  • Споживачка отримала знижку 300 грн на чобітки. Жінка придбала їх у бутіку магазину «Світ взуття», проте вдома виявила незначні недоліки. Після консультації зі спеціалістами Управління захисту споживачів, жінка змогла домовитись із підприємцем про знижку на дані чобітки.
  • Поспілкувавшись зі спеціалістом Управління захисту споживачів, жінка отримала рекомендацію звернутися з чеком та товаром до магазину, де придбала неякісні курячі крильця. Адміністрація магазину вибачилась і повернула споживачці гроші у повному обсязі — 30 грн.

У разі, якщо у вас виникнуть питання щодо захисту прав споживачів, звертайтесь за телефоном «гарячої лінії» Управління захисту споживачів (0462) 675-649 або за адресою Пр-т Перемоги 129 (4 поверх), або до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за адресою вул. 1-го Травня, 180.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/