Вторник, 7 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Сергій Сергієнко ознайомився з виробничими потужностями ТОВ «ТАН»


26 квітня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко відвідав чернігівське підприємство ТОВ «ТАН». У ході робочого візиту він ознайомився з виробничими потужностями підприємства, обговорив з його керівництвом існуючі проблеми та подальші перспективи розвитку.

Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

ТОВ ТАН_02На сьогодні ТОВ «ТАН» є одним з лідерів ринку промислових підприємств України, що випускають обладнання для виробництва рослинної, рапсової, соняшникової олії, а також проектують і впроваджують нові розробки в масложировій промисловості.

Установки для первинної обробки пресованого масла, а також його подальшої рафінації, вінтеризації, дезодорації, гідрогенізації при виробництві саломасу з успіхом використовуються на багатьох підприємствах. Завод випускає не тільки харчове обладнання. ТОВ «ТАН» також є розробником сертифікованого обладнання для виробництва біодизеля.

ТОВ ТАН_03Підприємство має потужну конструкторську і технологічну базу, представлену інженерами-конструкторами і технологами вищої кваліфікації. Завдяки довгому й успішному функціонуванню, завод має репутацію надійного партнера і постачальника міжнародного рівня. ТОВ «ТАН» здійснює виробництво обладнання для підприємств харчової промисловості Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Польщі, Німеччини та інших країн Європи.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/