Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Сергій Сергієнко ознайомився з виробничими потужностями ТОВ «ТАН»


26 квітня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко відвідав чернігівське підприємство ТОВ «ТАН». У ході робочого візиту він ознайомився з виробничими потужностями підприємства, обговорив з його керівництвом існуючі проблеми та подальші перспективи розвитку.

Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

ТОВ ТАН_02На сьогодні ТОВ «ТАН» є одним з лідерів ринку промислових підприємств України, що випускають обладнання для виробництва рослинної, рапсової, соняшникової олії, а також проектують і впроваджують нові розробки в масложировій промисловості.

Установки для первинної обробки пресованого масла, а також його подальшої рафінації, вінтеризації, дезодорації, гідрогенізації при виробництві саломасу з успіхом використовуються на багатьох підприємствах. Завод випускає не тільки харчове обладнання. ТОВ «ТАН» також є розробником сертифікованого обладнання для виробництва біодизеля.

ТОВ ТАН_03Підприємство має потужну конструкторську і технологічну базу, представлену інженерами-конструкторами і технологами вищої кваліфікації. Завдяки довгому й успішному функціонуванню, завод має репутацію надійного партнера і постачальника міжнародного рівня. ТОВ «ТАН» здійснює виробництво обладнання для підприємств харчової промисловості Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Польщі, Німеччини та інших країн Європи.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/