Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Серед лауреатів міжнародної премії – українські письменники

Серед лауреатів міжнародної премії – українські письменники


Арт-центр «Букісан» (Іспанія, Мадрид) та Міжнародний Арт-центр «Klas’s Arts Center San Francisco» (США, голова міжнародного журі – Алекс Клас) щойно оголосили лауреатів Міжнародної літературно-мистецької медалі Мігеля де Сервантеса за 2020 рік.

Організатори та члени журі нині представляють три країни: Іспанію, США та Німеччину.

Мігель де Сервантес Сааведра (1547—1616) – іспанський письменник, класик світової літератури, автор знаменитого «Дон Кіхота», який вважають першим сучасним романом та одним із найкращих творів світу.

Василь Слапчук, Олег Гончаренко

Приємно, що серед нагороджених, знаних письменників із різних країн, є й наші співвітчизники. Адже цьогорічними лауреатами почесної відзнаки за визначну літературну діяльність – за поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України – стали відомі українські письменники Василь Слапчук та Олег Гончаренко.

Щиро вітаємо лауреатів високої міжнародної нагороди!

Нагадаємо, що торік цю почесну відзнаку отримали українці Тетяна і Сергій Дзюби – за свою книжку віршів «Голоси двох поетів», яка успішно вийшла іспанською та українською мовами (в перекладі Галини Шитікової де Ескобар) водночас в Іспанії та Болівії.

Ярослав Савчин,

письменник, перекладач, прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/