Вторник, 22 октября 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Розраховуватися за спожиту електроенергію можна буде дистанційно


Розраховуватися за спожиту електроенергію незабаром можна буде дистанційно. Таку можливість юридичним особам дає новий програмний продукт «інтернет-кабінет Енерго», який упродовж останніх 8 місяців розробляли фахівці ПАТ «Чернігівобленерго».

Про це повідомив Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач.

Керівник енергетичного відомства області зазначив, що  новий веб-сервіс вже працює з 1 січня. На першому етапі, юридичні особи- споживачі (в області їх 12,5 тисячі) можуть укласти додаткову угоду з компанією, зареєструватися на її сайті, зайти на персональну сторінку і подивитися дані про свої обсяги споживання, борги, суму передоплати, передати показання лічильника.

На другому етапі  юридичний споживач перейде на повну електронну звітність, дистанційно, за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Окрім функцій, доступних усім зареєстрованим користувачам, власники електронного цифрового підпису можуть: підписувати занесені показання приладів обліку та надсилати їх до РЕМ, ЧнМЕМ; отримувати підписані електронним цифровим підписом з боку ПАТ «Чернігівобленерго»

Після підписів файли зберігатимуться  в базі даних на особовому рахунку споживача.

Даний спосіб заповнення звіту призводить до виключення всіх можливих візитів в структурний підрозділ «Чернігівобленерго» та мінімізує часові і матеріальні витрати споживача.

Тестову версію «особистого кабінету» для населення  по м. Чернігів  планується презентувати у лютому 2016 року.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/