Четвер, 24 Січень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Росіяни приготувалися до ослаблення рубля

Росіяни приготувалися до ослаблення рубля


«Втішає», що не лише гривня знецінюється. Понад 60 відсотків росіян впевнені в зростанні курсу долара до 63 рублів в найближчі три місяці, близько 49 відсотків вважають, що через рік американська валюта подорожчає до 64 рублів. Такими є результати опитування Всеросійським центром досліджень.

Уже рік фактичний курс американської валюти знаходиться нижче 60 рублів, а суспільна свідомість наполегливо називає 63-65 рублів за долар, йдеться в матеріалах центру. «Таким чином, росіяни схильні вважати нинішній курс рубля трохи завищеним і чекають його ослаблення», — зазначає експерт Олег Чорнозуб.

Близько 58 відсотків опитаних громадян регулярно відстежують курс американської валюти, в той час як рік тому за курсом стежили лише 43 відсотки, а два роки тому — близько 50 відсотків респондентів.

Зберігають гроші в рублях близько 65 відсотків росіян, лише п'ять відсотків мають заощадження в доларах, ще чотири відсотки — в євро, в інших валютах — тільки один відсоток, показало опитування. Майже третина опитаних зізналася, що у них немає заощаджень, в 2015 і 2016 роках про їх відсутність заявляли 43 і 39 відсотків респондентів відповідно, в 2009 році — 66 відсотків.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/