Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Росія змінила на Донбасі військову тактику, — експерт

Росія змінила на Донбасі військову тактику, — експерт


Нині росіяни на Донбасі змінили військову тактику, яку «ми вдало використовували проти них півтора роки».

Про це в ефірі Українського радіо заявив 21 липня 2017 року військовий експерт Олексій АРЕСТОВИЧ.

Олексій АРЕСТОВИЧ

Олексій АРЕСТОВИЧ

Насамперед, це пошук слабкого місця в нашій обороні і спроба раптового його захоплення під міцним артилерійським прикриттям. Як це сталося, наприклад, 20 липня, коли російські загарбники та їх найманці атакували наші сили, при цьому, нагадаємо, загинули 8 українських військовослужбовців, а один потрапив у полон.

"Треба розуміти, що агресія походить з Росії, тобто агресором є не Україна. Також ми визнаємо анексію Криму, що вона є незаконною. Ми знаємо, хто розв'язав війну... ", - Президент Франції Еммануель Макрон 

Характеризуючи нові тактичні дії росіян, експерт зазначив, що першою такою спробою були їх дії під Кам'янкою, у 20-х числах червня, рівно за місяць вночі— друга.

«Тепер ми маємо змогу оцінити, наскільки неприємними для них були такі ж самі наші дії протягом 2016—2017 рр., — підкреслив Арестович. — Війна — це завжди динаміка. Навіть, позиційна війна».

Тож тепер нашому військовому командуванню необхідно шукати конкретну відповідь на конкретну тактику, — акцентував увагу Олексій Арестович.

Чи знайде вище керівництво нашого війська таку контртактику — покаже час.

А поки що, як повідомив Олексій Арестович, у вересні цього року Верховна Рада може визнати Росію агресором, яка веде війну проти нашої країни та українського народу.

Він зазначив, що відповідний законопроект вже підготовлений і знаходиться в профільному комітеті ВР.

Біла хата


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/