Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Рефат Чубаров розкритикував позицію олігарха Віктора Пінчука щодо Криму


Глава забороненого в Росії за так звану "екстремістську діяльність» Меджлісу Рефат Чубаров розкритикував позицію олігарха Віктора Пінчука, який у недавній статті в Wall Street Journal пропонував почекати 15-20 років, щоб Україна показала достатнє економічне зростання, і тоді «кожна людина в Криму захоче жити в цій Україні майбутнього, так само як жителі Східної Німеччини захотіли стати частиною Західної Німеччини».

Чубаров в ефірі «Громадського ТБ« запротестував: «Пінчук цинічно пропонує нам почекати 15-20 років. Проблема не тільки в тому, що ми, яких викинули з Криму, почекаємо ми 15 років. Проблема в тому, що через 15 років там не буде тих людей, які люблять ту землю. Вони витіснять звідти всіх, хто залишається вірним Україні — і кримських татар, і етнічних українців. Пінчук пропонує нам погодитися з тим, що за 15 років Росія розправиться там з усіма вірними громадянами України».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/