Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Реанімобіль від української діаспори в Італії для бійців АТО


DSC_0002У Чернігові відбулась передача ключів волонтерам від реанімобіля Fiat Ducato 2.5 TD, який днями вирушить на Схід країни.

Як розповіла волонтер з Ніжина Наталія НОС, кошти на придбання автомобіля були зібрані волонтерами з міст Городня та Ніжин. Ініціатор придбання такого необхідного автомобіля для бійців, які захищають українську землю від російського агресора-поневолювача вільних народів став городнянець Олександр Хомазюк.

DSC_0023

DSC_0043

DSC_0143

А придбаний автомобіль українською громадою – мешканцями італійського міста Латина. До тих коштів, що вже були зібрані городнянцями та ніжинцями, представники діаспори теж збирали  кошти під час концерту, на який завітав і посол України в Італії.  Зібрані в Італії кошти були витрачені на дозаправку автомобіля, закупівлю лікарського устаткування та медичних препаратів.

 

DSC_0057

DSC_0070

DSC_0163

Ключі від автомобіля «Швидкої допомоги» Олександр Хомазюк передав водію-волонтеру з Ніжина Володимиру Яковенку.

DSC_0213

 

DSC_0031

 

У придбанні автомобіля вагому допомогу надали підприємець з Ніжина Владислав Зубенко та народний депутат від Ніжинського району Олександр Кодола.

DSC_0088

 

DSC_0120

Волонтери з м. Ніжин Наталка Нос та Олександр Максимець, які пройшли відповідний вишкіл з курсу тактичної медицини та належать до волонтерського об'єднання «Білі берети» і Громадської організації «Самооборона Майдану», розповіли про те, де і як використовуватиметься медично-реанімаційний автомобіль. В основному, його залучатимуть для надання рятувально-медичної допомоги бійцям на Сході нашої країни в зоні АТО, де ведуться бойові дії.

Сергій ВІТЕР. Фото автора


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/