Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Реалії: захищав Україну від агресора і це треба доводити в суді


Судом підтверджена участь командира «22-ї Резервної сотні» ДУК «Правий сектор» у бойових діях.

Новозаводський суд Чернігова встановив юридичний факт участі, пораненого чернігівського добровольця, командира «22-ї Резервної сотні» у м. Чернігів Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК ПС) – Володимира Числа в бойових діях на сході України.

Про це повідомляє голова Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

Володимир Число виконував свій громадянський обов’язок в районі с. Водяне, с. Піски, с. Опитне Донецької області та отримав осколкове поранення під час бою в районі позицій, поблизу шахти «Бутівка».

Як ми повідомляли раніше Правовий центр Руху «Справедливість» вже супроводжував і продовжує супроводжувати в судах справи добровольців, які захищали і захищають Україну в зоні АТО.

За активної юридичної підтримки Руху «Справедливість» Новозаводський і Деснянський суди Чернігова вже встановили юридичні факти участі біля 10 добровольців в бойових діях на сході України.» – додала Оксана Голубова.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/