Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прикордонний пес Айрон виявив в авто гранату Ф-1


Напередодні Різдва у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Славутич» (Чернігівська область), в ході оформлення та огляду на виїзд з України легкового автомобіля «Фольксваген-пассат», яким керував 31-річний громадянин України, відбулося спрацювання службового собаки Айрон.

Під час проведення спільного зі співробітником митниці поглибленого огляду транспортного засобу, в боковій ніші водійських дверцят було виявлено предмет схожий на гранату Ф-1.

Після прибуття до пункту пропуску співробітника вибухотехнічної служби та оперативно-слідчої групи Чернігівського відділення ГУ НП в Чернігівській області за результатами огляду було встановлено, що даний предмет є макетом гранати Ф-1.

пес-кордон АйронМакет гранати правоохоронцями у власника вилучено.

Загалом же, протягом минулого року, подібна пильність при несенні служби, відмінні навички службових собак та їх інструкторів дозволили припинити спроби незаконно переправити через державний кордон 47 одиниць зброї та 496 штук боєприпасів.

Олександр ДУДКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/