Неділя, 16 Грудень 2018   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Провокацію з димовою шашкою вчинили на площі Чернігова під час концерту

Провокацію з димовою шашкою вчинили на площі Чернігова під час концерту


23 жовтня під час концерту на Красній площі від благодійного фонду Владислава Атрошенка відбулась провокація. 

Невідомі кинули димову шашку. Ведучий одразу використав цю паузу, щоб зайвий раз очорнити міську владу. За його словами, саме через можливість провокацій від міської влади, зірка Тіна Кароль відмовилася приїхати на концерт. Водночас є інформація, що вона не захотіла брати участь через замовника концерту Владислава Атрошенка, якого називають «дарувальником» золотого батону В.Януковичу. Але організатори самі використовують концерт для провокацій та обливання брудом своїх політичних опонентів.

Чернігівців неодноразово попереджали про підготовку провокацій на цьому концерті. Зокрема, надходила інформація, що представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» привезли до Чернігова 60 колишніх членів харківського «Оплоту», щоб спровокувати громадянське протистояння.

Варто зазначити, що під турботою про дітей приховується політична агітація. На площі, де відбувається концерт, встановлено численні агітаційні намети партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», від якої В. Атрошенко балотується в мери Чернігова. Крім того, по обидва боки сцени, де, зокрема, виступають діти, розтягнута реклама партії «Солідарність». А ще на цей дитячий конкурс олігарх запросив групу «ВІА Гра», що не відповідає формату творчого свята для дітей.

Раніше на сторінці групи «Типовий Чернігів» у соціальній мережі ВКонтакті повідомили, що Атрошенко напередодні виборів забронював під себе головну площу міста, використовуючи адмінресурс і прикриваючись іменем Президента України. Мета олігарха – сказати «останнє слово» перед виборами, а всіх інших кандидатів від різних партій цієї можливості позбавити. Цими днями свої заходи на площі планували кандидати від партії «Укроп», «ДемАльянс», «Самопоміч», радикальної партії Олега Ляшка та ін.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/