Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Провели збори з резервістами Військової служби правопорядку

Провели збори з резервістами Військової служби правопорядку


У Чернігові Військова служба правопорядку провела збори з оперативним резервом першої черги. Мета — оповіщення, збір і прийом особового складу.

— Ці заходи проводяться з фахівцями, які розподіляються в підрозділи охорони та патрульно-постової служби, підрозділи військової безпеки дорожнього руху та підрозділи забезпечення (водії і кухарі). Тут 30 відсотків людей, які проходили службу у нас, в ВСП, — вони знають командирів підрозділів, вони досвідчені та терміново можуть прибути на допомогу. Їх більше стосувалося оповіщення та збір, але всі також присутні і на заняттях, — розповів начальник Чернігівського зонального відділу ВСП Олександр Биковець.

Всіх резервістів швиденько переодягнули, документально оформили і залучили до занять, а вже ввечері людей розпустили по домівках.

Пріоритети підготовки військових правоохоронців визначає спеціалізація. Для підрозділів патрульно-постової служби — це володіння спеціальними засобами відповідно до керівних документів, несення чергової служби на гауптвахтах та конвоювання арештованих і засуджених. Для підрозділів ВБДР — це знання адміністративної практики, щодо складання протоколів за порушення правил дорожнього руху.

Чернігівський зональний відділ ВСП проводить такі збори вперше, але буде пропонувати їх для включення у плани підготовки на кожен рік.

— Досвід одноденних зборів показує, що початок є, але треба складати програму на три доби, щоб врахувати нічні заняття та заняття на місцевості, зокрема на макетах залізничних станцій і на полігонах, з навчальними стрільбами, — підкреслив полковник Олександр Биковець.

Олександр Штупун, 

спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/