Среда, 27 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Проти тих, хто захищає Україну, розпочалося цькування

Проти тих, хто захищає Україну, розпочалося цькування


Журналісти на окремих телеканалах, політики, народні депутати закликають СБУ та інших правоохоронців вчиняти певні активні дії до тих, хто реально захищає країну і прагне не здати жодного кілометра своєї землі ворогу.

Ось докази розпочатого цькування щодо лідера національного руху проти здачі території, а відтак і України кремлівському загарбнику.

Політики та журналісти закликають силові структури «розібратися» з Андрієм Білецьким — лідером політичної партії «Національний корпус». Одностайні у цьому під час телевізійного ефіру на одному з телеканалів були Олексій Якубін, політолог, кандидат політичних наук; Антон Поляков, народний депутат від «Слуги народу» (м.Чернігів)...

Якщо українська влада довіряє Росії, яка протягом свого існування ніколи не дотримувалася жодних угод і таким чином здає свої позиції (українські інтереси, а відтак і державу), то народ, з точки зору вищезазначених добродіїв, не має права захищати свою країну і за їх задумом, повинен покірно дивитися як агресор топче нашу землю?

І протести, які вчиняються проти недалекоглядних кроків нашої влади, вже розцінюються як якісь антидержавницькі і ворожі.

Пряма мова:


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/