Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прокурори виконують політичні замовлення?


«Прокурори виконують політичні замовлення», − заявив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

Про вибірковість правосуддя та упередженість прокурорів заявив народний депутат Олег Ляшко. «Причина цього одна – це виконаня політичних замовлень», − заявив лідер Радикальної партії.

Досить жорстку заяву зробив політик на адресу прокурора Чернігівської області Віктора Носенка, обвинувативши працівників підпорядкованого йому відомства в «замовних» діях проти однопартійців Ляшка. Нагадаємо, що ще 14 липня міського голову м.Мена Чернігівської області Геннадія Примакова і депутата районної ради − керівника партійної Менської районної організації Радикальної партії Ляшка затримали за фактом отримання хабара.

«Нам потрібен важковаговик, який керуватиметься почуттям справедливості», — Президент України Петро Порошенко під час призначення Генпрокурором Юрія Луценка

Реакція на заяву Ляшка не забарилася. У Генеральній прокуратурі терміново повідомили про порушення (що порушили за висловлені емоції – не дивно, адже усією українською прокуратурою, як відомо, керує не фахівець-юрист, а цивільна особа) кримінального провадження щодо Ляшка.

Слід зазначити, що серйозні протистояння між Олегом Ляшком та Генпрокурором Юрієм Луценком  точаться давно. І ось для останнього видався шанс покарати свого суперника. Формальна підстава є, але юридично довести провину нардепа не так-то просто, адже малувато ознак для наявності складу злочину у діях Ляшка. Це навіть зрозуміло було б і не юристу, як, наприклад, Генпророру Юрію Луценку – теж не правнику.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/