Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Прокурор і суддя єдиної думки: крадій мусить сидіти за ґратами

Прокурор і суддя єдиної думки: крадій мусить сидіти за ґратами


Прокуратурою в апеляційному суді доведено законність вироку, за яким крадія засуджено до позбавлення волі, інофрмують в прес-службі прокурорського відомства Чернігівської області.

Колегія суддів апеляційного суду області 13.08.2018 підтвердила законність вироку Деснянського районного суду м. Чернігова та не знайшла підстав для пом’якшення покарання особі, засудженій за крадіжки, вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб та за закінчений замах на крадіжку, вчинену повторно (ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України).

Прокурором доведено, що обвинувачений раніше неодноразово судимий, притягувався до адміністративної відповідальності, ніде не працює, вчинив 41 епізод крадіжок товарів з магазинів, чим завдав збитків на загальну суму понад 53 тис. грн., шкоду жодному з потерпілих не відшкодував, що у сукупності не дають підстав для призначення покарання нижче від найнижчої межі, визначеної санкцією інкримінованої статті.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та відмовив у задоволенні апеляційної скарги захисника обвинуваченого, не знайшовши підстав для пом’якшення покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі, призначеного місцевим судом.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/