Понеділок, 19 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прокуратура повертає землі громаді та державі


Земля 2У черговий раз органи прокуратури Чернігівської області відстоюють у суді повернення земель із незаконного використання приватними особами.

 

Прокурором Ічнянського району спільно з Держсільгоспінспекцією в області установлено факт самовільного безоплатного використання особою у власних цілях майже 3 га сільгоспугідь на території Більмачівської сільради.

Усупереч передбаченої ст. ст. 125, 126 Земельного кодексу України процедури набуття у користування земельної ділянки сільгоспвиробник приступив до її обробітку за відсутності будь-яких дозвільних документів, засіяв сільськогосподарськими культурами і жодних заходів на вимогу органів контролю щодо її звільнення не вжив.

До місцевого бюджету за використання земельного ресурсу порушником не сплачено жодної гривні.

Ні Головним управлінням Держземагентства у області, який є розпорядником цих земель, ні Більмачівською сільрадою, на рахунки якої мали б надходили кошти за її використання, заходи до припинення порушення та повернення самозахопленої землі не вживалися.

Фактичне усунення органів влади від виконання своїх обов’язків зумовило необхідність звернення прокурора до суду з вимогою звільнення земельної ділянки. Справа у даний час перебуває у провадженні суду.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/