Воскресенье, 17 20 ноября19   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Прогноз погоди: чи ярітиме лютий?


Лютий – останній місяць зими. Його назва говорить  сама  за  себе  і  від  нього  можна чекати якої завгодно погоди. Лютий вважається місяцем хурделиці і великого снігlyutiyу. У цьому місяці господарювання зима не хоче здавати своїх позицій. Нерідко найбільш низькі температури за зимовий період спостерігаються у лютому. Порівняно з січнем у лютому температура дещо підвищується і у середньому за місяць по області складає 5,5º морозу.

Абсолютний максимум температури повітря у лютому за повоєнний період зареєстрований у 1990 та 2008 роках і дорівнює  13-17º тепла. Абсолютний мінімум відмічався у 1956 та 1970 роках – 31-35º морозу.

У лютому у середньому буває 14-16 днів з опадами, 6 днів з туманами, 4-7 днів з хуртовинами, 1-3 дні з ожеледдю.

Місячна кількість опадів становить 38 мм.

Погода

 

За даними Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту середньомісячна температура повітря у лютому  2015 року очікується -3,0º, що вище середніх багаторічних значень за повоєнний період, кількість опадів – 40 мм,  тобто у межах норми.

Руслан ОВСЄЄНКО, начальник Чернігівського обласного центру з гідрометеорології


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/