Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Продали неповнолітньому спиртне? Позбавлять ліцензії на торгівлю


alkoholРозпочалася пора літнього відпочинку у дітей. Багато з них залишаються на канікулах без нагляду дорослих. З метою якось скоротати свій вільний час деякі підлітки вдаються до різних так званих розваг, у тому числі і до вживання спиртних напоїв.

Та ще більш прикро те, що деякі дорослі допомагають їм у цьому, а саме продають дітям алкогольні напої. У той же час дії контролюючих органів спрямовані на запобігання незаконному обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та їх шкідливому впливу на дітей.

Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб'єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку. До таких суб’єктів застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

Окрім фінансової відповідальності, суб’єкта господарювання за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім чекає анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

ДПІ у м.Чернігові  у  черговий раз звертається до представників бізнесу  не ігнорувати вимоги  закону щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років та усвідомлювати відповідальність дорослих за виховання й здоров’я майбутнього покоління.

Алла БУЛАВА


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/