Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Проблеми нотаріальної практики обговорили у Чернігові нотаріуси області


Про деякі питання практичного застосування законодавства при вчиненні нотаріальних дій говорили з нотаріусами Чернігівської області.

6 березня 2017 року в залі засідань Чернігівської обласної ради державні та приватні нотаріуси області зібрались, щоб обговорити актуальні питання нотаріальної практики. На засідання за «круглим» столом завітала і начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Антоніна Бороденчик.

«Ми не вперше запрошуємо нотаріусів до участі у проведенні заходів подібного формату, оскільки існують питання, що ускладнюють вчинення ними нотаріальних дій. Співпраця та спільне вирішення проблемних ситуацій – ось ті задачі, які ми ставимо перед собою», — зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

Актуальні питання інформаційної взаємодії Державного земельного кадастру і нотаріусів розкрила Антоніна Бороденчик. Вона вказала на розбіжності, які існують між інформацією, що міститься на паперових носіях, та тією, що внесена до ДЗК, а також розповіла про порядок отримання у 2017 році відомостей про земельні ділянки з Державного земельного кадастру.

Про новації Мін’юсту у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, функціонування електронних сервісів поінформувала начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Олена Ющенко. «З лютого поточного року ми долучилися до пілотного проекту «Шлюб за добу». Наразі наші молодята мають можливість побратися за скороченою процедурою, без черг та зайвих хвилювань», — зазначила вона.

Надія Авраменко, заступник начальника відділу з питань нотаріату, обговорила з нотаріусами питання виконання ними функцій суб’єктів первинного фінансового моніторингу та звернула увагу на певні н’юанси під час здійснення ідентифікації, верифікації клієнта (представника клієнта), вивчення клієнта та уточнення інформації по ньому у випадках, встановлених законодавством.

Проблемні питання, що мають місце у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно були розкриті начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Світланою Федчун; порядок подання е-декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави, — завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Андрієм Трубенком.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/