Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про «земельну» ситуацію та забудову для учасників АТО


Земля для учасників АТО є одним з основних джерел добробуту. За час воєнних дій на Донбасі було прийнято більше 2000 заяв від АТОшників під індивідуальне житлове будівництво, адже ці землі користуються найбільшою популярністю серед воїнів.

5Так, відповідно до букви Закону бійці мають право отримати земельну ділянку площиною десять соток під забудову в першочерговому порядку, а саме для будівництва та обслуговування житлового будинку. Поряд з цим можна отримати землі під індивідуальне дачне будівництво та будівництво індивідуальних гаражів. В Чернігівському гарнізоні в подальшому планується надати близько чотириста п’ятдесят ділянок під забудову житлового будинку учасникам АТО в житловому масиві «Лісковиця» та сто двадцять вісім ділянок під дачне будівництві на околиці міста біля садового товариства. Процедура отримання земель досить складна.

3Як зазначає начальник управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради Олександр Пінчук, — рішення по землям для будівництва повинні прийняти депутати на місцевому рівні, а потім затвердити його в управлінні архітектури та містобудування. Після погодження всієї документації в подальшому вже йде розподіл.

Задля підтвердження першочергового права на отримання земельних ділянок бійцями та задоволення їх потреб в землі Чернігівською міською радою був ведений певний мораторій на міські землі, для всіх, окрім учасників АТО. Землі звичайно на всіх не вистачить. Вже незабаром, після отримання дозволу на видачу ділянок, в пресі буде опублікована певна об’ява і всі бажаючі зможуть звернутися до управління земельних ресурсів аби побудувати власний будинок.

1

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/