Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Про що йшла мова на пленумі профспілки лісівників Чернігівщини

Про що йшла мова на пленумі профспілки лісівників Чернігівщини


Нещодавно відбувся VI пленум обласного комітету профспілки працівників лісового господарства Чернігівщини, на якому розглянуто важливі питання. Зокрема, як виконувалася галузева угода у колективах держлісгоспів торік та у першому півріччі цього року. На пленумі обрано делегатів на шосту звітно-виборну конференцію Федерації профспілкових організацій.

Обговорювалося питання про оздоровлення дітей лісівників у 2020 році. Наголошено на тому, що темпи росту економічних показників знижуються порівняно з попереднім роком, але всі підприємства за результатами 2019-го стали прибутковими. Хоча середньомісячна заробітна плата знижується, зменшується чисельність працівників.

Окремо обговорювалося питання про законопроекти, які перебувають на розгляді у Верховній Раді. Законопроект № 2681 суттєво обмежує права та гарантії діяльності профспілок, визначених національним і міжнародним законодавством. Тож 30 червня в усіх обласних центрах та в Києві Федерація профспілок України провела вуличні акції з вимогою недопущення розгляду у Верховній Раді цього законопроекту. Наша обласна профспілка лісівників теж взяла участь у цьому важливому заході.

До роботи пленуму приєднався і виступив начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Болоховець, який підкреслив, що профспілки повинні разом з адміністраціями держлісгоспів трудитися в одній упряжці і вирішувати всі питання стосовно праці та інших питань на виробництві. Дуже важливо, щоб у цей кризовий період лісове господарство розвивалося і поповнювалося молодими спеціалістами. Потрібно обов’язково зберегти робочі місця та трудові колективи, і щоб у наших лісівників була достойна заробітна плата.

Управління спільно з обкомом профспілки лісівників належно працюватиме над вирішенням усіх проблем на благо людей. 

Наталія Кудласевич, голова Чернігівського обкому профспілки працівників лісового та мисливського господарства


Комментирование закрыто

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/