Среда, 5 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Про результати правових проектів розповіли у Чернігові

Про результати правових проектів розповіли у Чернігові


6 лютого 2018 року в Чернігівській облдержадміністрації відбувся прес-брифінг за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Мас медіа представлено результати роботи органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги за минулий рік.

«За останні кілька років Міністерство юстиції та його територіальні органи докорінно змінились і стали набагато доступнішими для всіх верств населення», — сказав на початку заходу Олег Трейтяк, керівник Головного територіального управління юстиції.

Юстиція

Надалі він акцентував увагу на загальнонаціональному правопросвітницькому проекті Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», вагомими складовими якого є ініціативи #АгроРейдериСтоп, #МаскиШоуСтоп, #ЧужихДітейНебуває та #ХабарЗаНавчанняСтоп.

Полегшують відносини між пересічним українцем і державними установами доступні сервіси: можливість зареєструвати шлюб за 24 години, зареєструвати новонароджену дитину і оформити довідку про її місце проживання не виходячи з пологового будинку, проставити апостиль на відповідних документах для виїзду за кордон.

«Цифри говорять самі за себе, майже 61% від загальної кількості свідоцтв про народження в нашій області видано безпосередньо в медичних закладах, де приймались пологи, а в Чернігові одружилось за прискореною процедурою 450 пар» — підкреслив Олег Трейтяк і поділився планами поширення «шлюбного» сервісу й на інші міста області.

Надалі йшла мова про примусове виконання судових рішень. Зокрема, Сергій П’ятниця, заступник начальника з питань державної виконавчої служби, відзначив, що саме сьогодні, 6 лютого, набирає чинності закон, що змінює порядок примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів і посилює відповідальність за їх несплату. Також відсьогодні запрацював і публічний реєстр боржників аліментів.

В’ячеслав Хардіков, заступник начальника з питань державної реєстрації презентував акцію Міністерства юстиції України до Дня закоханих «Кохання поза часом». В Палаці урочистих подій у Чернігові саме 14 лютого з 8.00 і до 24.00 у всіх бажаючих буде можливість подати заяву про державну реєстрацію шлюбу чи зареєструвати шлюб.

Про підсумки роботи з надання безоплатної правової допомоги поінформувала директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Ірина Протченко.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/