Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про місію й покликання молоді говорили у Прилуках


У Прилуках з нагоди 25-річчя заснування партії відбулася обласна конференція ВО «Свобода». 

У неділю, 27 листопада, у Прилуках вiдбулась урочиста конференція з нагоди 25-річчя створення партії. Участь у ній взяли народний депутат, член бюджетного комітету Верховної Ради України Юрій Левченко, колишній очільник Чернігівської обласної «Свободи» — Андрій Міщенко, командир «Легіону Свободи» — Олег Куцин, лідер націоналістів Олег Тягнибок. На урочисте зібрання прибули партійці  та прихильники з усіх районів Чернігівської області.

Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих героїв Небесної Сотні та війни на донбасі. Зокрема, голова обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко поіменно назвав загиблих свободівців на Майдані, а також полеглих на фронті російсько-української війни. Головний націоналіст згадав основні віхи становлення Веукраїнського об’єднання «Свобода», говорив про проблеми українців.

«Сьогодні «Свобода» як політична сила, як політична організація на вістрі подій в українській політиці. Ми завжди як націоналісти, як патріоти на передовій захисту прав української ніції і української держави», — зазначив цідер партії Олег Тягнибок. 

svoboda-tyutyunnyk

Становлення партії в нашому регіоні 2008-го згадували ті, хто стояв біля джерел створення «Свободи» як в Прилуках, так і на Чернігівщині в цілому, а саме народний депутат України 7-го скликання Андрій Міщенко та голова Чернігівської міської організації ВО «Свобода» Іван Тютюнник. 

«Чи так виховали мене батьки, чи наша прилуцька земля – я є українським націоналістом. Зважаючи, що «Свободі» 25 років, то я прийшов не так давно, в 2008-му році і ці вісім років пролетіло для мене як один день.  «Свобода» це є дійсно родина», — звернувся до присутніх Іван Тютюнник. 

Під час конференції представили і нового голову Прилуцької міської організації ВО «Свобода» — Євгенія Яценка. 

«Свобода» є єдина, справді анти-олігархічна партія. Не громадська організація, не якийсь там «клуб за інтересами» з 10-ти осіб, а єдина анти-олігархічна масова партія в Україні. Для мене «Свобода» — єдина партія, яка думає про благо народу. Саме тому нас намагаються знищити. Активно поливають брудом, усіляко оббріхують. Але основний показник нашої діяльности — конкретні справи та голосування. Український народ навчився організовувати революції, проганяти негідників, але ще не навчився обирати. Можливо, у тому є наша місія. Можливо, наше покликання — цілковито змінити суспільство», — наголосив народний депутат України, член бюджетного комітету Верховної Ради України Юрій Левченко. 

По завершенню конференції грамотами «За вагомий особистий вклад у розбудову ВО «Свобода» на Чернігівщині», — було відзначено кращих партійців, завдяки невпинній роботі яких у нашому регіоні політична сила набула підтримки серед людей. 

Після завершення офіційної частини присутні задавали питання депутатам-свободівцям і побажали націоналістам більше підтримки, терпіння, сили в подальшій боротьбі.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/