Суббота, 6 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Про харчуваня дітей у школах Чернігова


12288 учнів шкіл Чернігова охоплює гарячим харчуванням КП «Шкільне».

Про це 3 жовтня повідомив начальник КП «Шкільне» Чернігівської міської ради Андрій Тертілов на розширеній нараді під керівництвом Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка.

Він розповів, що зокрема КП «Шкільне» охоплює гарячим харчуванням 9800 учнів початкових класів, 18888 учнів пільгової категорії (початкові, 5-11 класи), 600 учнів групи продовженого дня пільгових категорій.

Також щоденно приблизно 7000 школярів користуються буфетною продукцією.

З 20 вересня поточного року харчування учнів 1 -4 класів здійснюється на суму 11 грн 80 коп., учнів 1- 4 класів пільгової категорії на 12 гривень, учнів пільгової категорії 5- 11 класів та учнів, які відвідують групи продовженого дня теж на 12 гривень. Це дає можливість включати в меню м’ясні та рибні страви, овочі, фрукти та фруктові соки.

Всього на підприємстві працює 162 працівника, з них 9 — адміністрація.

Для створення в їдальнях сприятливих умов для зберігання продуктів, приготування страв, миття столового посуду та роботи їдальні в цілому, підприємством впродовж декількох років поступово закуповувалося технологічне (холодильне, механічне та теплове) обладнання, яке станом на 2016 рік становить 148 одиниць.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/