Воскресенье, 12 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Про 300 тисяч євро для Чернігова розповів директор спортшколи

Про 300 тисяч євро для Чернігова розповів директор спортшколи


Обов`зковий «платіж солідарності» мав надійти на рахунки Чернігівської дитячої спортивної школи «Юність», де у свій час тренувався відомий футболіст Андрій Ярмоленко, який згодом почав відточувати професійну кар’єру в «Десні», а потім перейшов в київське «Динамо».

Мова про обов’язкові відрахування попереднім командам за перехід футболіста з одного клубу в інший. У випадку з Андрієм Ярмоленком йдеться про 301 тисячу 578 євро.

Після продажу гравця з «Динамо» до «Боруссії» кияни перерахували приблизно половину суми і не в школу, а на рахунки новоствореної громадської організації з тією ж назвою «Юність».

Яка ситуація нині з цими коштами? Про це розповів голова Чернігівської обласної федерації футболу, директор спортивної школи «Юність» Геннадій Прокопович.

Чи отримає Чернігів 300 тисяч євро з Німеччини?

Колишній клуб Андрія Ярмоленка Дортмундська «Боруссія» не налаштована виплачувати гроші (обов’язковий платіж солідарності) Чернігівській спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з футболу «Юність»

Опубліковано Суспільний кореспондент Неділя, 8 грудня 2019 р.


Комментирование закрыто

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/