Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Президент представив у Чернігові нового очільника області


CherhigivПрезидент України Петро Порошенко представив у Чернігові нового очільника областінко представив у Чернігові нового очільника Чернігівської обласної державної адміністрації.

Вручаючи новому керівнику обласної адміністрації посвідчення, Петро Порошенко зазначив:

− Ваше завдання як області, яка безпосередньо межує з країною-агресором – у взаємодії з силовими структурами гарантувати безпеку мешканців прикордонного краю. Це раз. Два – забезпечити завершення поточної та проведення наступних чергових хвиль мобілізації. І три – гідно зустріти тих, хто, відповідно мого указу, демобілізується і повертається додому, забезпечити роботою, всіма заслуженими пільгами, які передбачила держава для своїх захисників».

Деталі:

Валерій Петрович Куліч народився 28 серпня 1973 р. в селі Жовтневе Коропського району Чернігівської області. Був депутатом Чернігівської обласної ради (2012—2014), а також генеральним директором ТОВ «Форсаж» (2002—2014). У жовтні 2014 р. Куліч був обраний народним депутатом від партії «Блок Петра Порошенка» по одномандатному виборчому округу № 205 (Чернігівська обл.)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/