Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Премію імені Веніаміна Блаженного в Білорусі відзначили українців


Міжнародне співробітництво. Олега Гончаренка та Олену Ананьєву нагородили у Білорусі.

За поданням президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України Сергія Дзюби, лауреатами Міжнародної літературної премії імені Веніаміна Блаженного в Білорусі стали письменники з України – почесні нагороди у Мінську отримали Олег Гончаренко (м. Мелітополь Запорізької обл.) та Олена Ананьєва (м. Одеса – м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина). Їх відзначено за книги та публікації останніх років і значний особистий внесок у сучасну словесність.

Видатного поета Веніаміна Блаженного практично не друкували за радянських часів, бо він був віруючим і писав високодуховні вірші. Тепер добродія Веніаміна справедливо вважають класиком у Білорусі. Він уже відійшов у Вічність. Тож на його честь створили почесну відзнаку, якою щороку нагороджують талановитих письменників із різних держав. Головний організатор цієї престижної нагороди – популярний літературно-мистецький журнал «Новая Немига литературная», що видається у Білорусі, в Мінську, де, до речі, нещодавно вийшли публікації творів Олега Гончаренка та Олени Ананьєвої. Підпис головного редактора цього популярного часопису, відомого поета Анатолія Аврутіна стоїть і на лауреатських дипломах.

Раніше Міжнародну літературну премію імені Веніаміна Блаженного в Білорусі отримали відомі українські письменники Василь Слапчук, Тетяна і Сергій Дзюби та Іван Корсак.

Станіслав Маринчик,

прес-центр Міжнародної літературно-мистецької Академії України

На першому фото: Веніамін Блаженний


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/